İnci hakkında

Apart tarzında inşa edilen 638 daireden oluşan konaklama bölümünde öğrencilerin konforu ve güvenliği düşünüldü. Apartta, son derece şık döşenmiş 4, 2 ve 1 kişilik olmak üzere 1+1, 2+1, 3+1 daireler yer alıyor. Öğrencilerin kendini rahat ve özgür hissedecekleri geniş peyzaj alanlarına sahip sitede yaşam çok keyifli. Site yemekhanesinde her sabah, lezzetli ve çok uygun fiyatlı açık büfe kahvaltı sunuluyor.

İnci Sitesi'nde konaklayan bir öğrenci, siteden dışarı çıkmak ve şehirde zaman geçirmek istemeyecek. Çünkü onun, keyifli bir sosyal hayat, spor ve ihtiyaçları için aradığı her şey burada.

Ayrıca 7/24 güvenliğin, kartlı giriş sisteminin ve kapalı devre kamera sisteminin olduğu site, son derece huzurlu ve güvenli. Her dairenin bir otopark alanının bulunduğu sitede, misafirler için de otopark sorunu yok. Ayrıca sitemizde jenaratör destekli kesintisiz elektrik, 7/24 acil aracı, arıtılmış içilebilir musluk suyu, tenis ve basketbol sahası ile bowling-bilardo eğlence merkezi mevcuttur.

Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Sökmen Kampüsü'ne 5 dk. yürüme mesafesinde bulunan siteden, 07.45-10.30 arası seferler yapan ring aracı öğrencilerin 2 dk. içinde kampüslerine ulaşmasını sağlıyor.

Tasarım: Alfalin Yazılım

ShutDown